Nekretnine365.com - Oglasnik za nekretnine: kuće, stanovi, placevi, poslovni prostori, agencije za nekretnine, besplatan upis oglasa
590,000.00 €

Villa drugi red od mora!, Novi Vinodolski, Kuća

Detalji oglasa

Opšti podaci
Nekretnina za
Prodaja
Tip kuće
samostojeća
Površina
145 m²
Površina placa
120 m²
Broj spratova
2
Broj soba
5
Broj kupatila
2
Objavljeno
prije 2 sedmicu
Stanje
Novogradnja
Da
Izgrađeno
2020.
Lokacija
Država
Hrvatska
Region
Primorsko-goranska županija
Općina/Grad
Novi Vinodolski
Naseljeno mjesto
Povile
Poštanski broj
51250
Dozvole
Građevinska dozvola
Da
Vlasnički list
Da
Dodatne informacije
Energetski razred
B
Parking
Broj parking mjesta
3
Opis
Opis
U prodaji je ova jedinstvena villa sa čije terase možete udahnuti miris mora! Sastoji se od prizemlja i dva kata.U prizemlju se nalazi ulazni hodnik,velika garaža opremljena punjačem za elektro vozila,te ljetna kuhinja sa blagovaonom sa izlazom na grijani bazen.Na prvom katu se nalazi kuhinja sa blagovaonom,spavaća soba sa kupaonom te lijepa terasa sa koje možete uživati u pogledu na more. Na drugom katu se nalaze dvije spavaće sobe,kupaona te balkon. Izgrađena je .sa najkvalitetnijim materijalima.Sav namještaj,uključujući podne obloge te stolariju je izrađen od plemenitog drva. Sve prostorije su opremljene sa video nadzorom, podnim grijanjem, klima uređajima sa mogućnošću daljinskog upravljanja putem aplikacije. Ova villa jedinstvenog dizajna pružiti će vam užitak u svakom pogledu! Za informacije obratite se s povjerenjem, Albin Balas Dogma nekretnine Crikvenica ID KOD AGENCIJE:
Dodatne kontakt informacije
Br. oglasa
709336
Agencijska šifra
15929
Telefon za kontakt
+XXX (XX) XXX-XXXX

Agencija za nekretnine detalji

Seller Thumbnail
Dogma nekretnine d.o.o.
Agencija za nekretnine registriran/a od Jul 20, 2012
DOGMA nekretnine d.o.o. iskusna je i licencirana agencija specijalizirana u prometu nekretnina. U ovome poslu prisutni smo više od 20 godina - od male agencije s tek dvoje zaposlenih dugogodišnjim radom i trudom izrasli smo u trgovačko društvo s preko 80 zaposlenika. U tom razdoblju, svojim radom i odnosom prema klijentima i poslu, postali smo vodeća agencija u Primorsko-goranskoj županiji te vodeća u Hrvatskoj. Agencija trenutno posluje na sljedećim lokacijama: sjedište u Rijeci, F. la Guardia.6, poslovnica u sklopu Tower centra Rijeka, J.P.Kamova 81a (4.kat), poslovnica u Opatiji, Maršala Tita 97, poslovnica u Labinu, Ulica Slobode 3; poslovnica u Umagu, Joakima Rakovca 4 , poslovnica u Puli, Anticova 5 te u Zagrebu, Ulica grada Vukovara 284 (Almeria zgrada D).
Naši timovi stoje Vam na raspolaganju na svim lokacijama!

Tel./fax:
+385 51 341 080
+385 51 341 081
+385 51 333 407
Lični podaci
Naziv firme
Dogma nekretnine d.o.o.
Država
Hrvatska
Region
Primorsko-goranska županija
Grad
Rijeka
Poštanski broj
51000
Adresa
F.LA GUARDIA 6
Proširi Mapu