Emlak Bul , Homes Satış , Apartments & amp ; Kiralık Ev - Nekretnine365.com
385,000.00 €

POVILE-LUKSUZAN DVOETAŽNI STAN, 2S+DB OD 108 m2 NETO, Novi Vinodolski, Daire

Liste ayrıntıları

Genel
Emlak
Satılık
Metre Kare
107 m²
Kat Sayısı
2
Yatak Odaları
3
Banyolar
2
Balkon Alan
7.99 m²
Gönderildi
2 ay önce
Durum
Oluşturuldu
2025.
Konum
Ülke
Croatia
Eyalet / Bölge / İl
Primorsko-goranska županija
Şehir
Novi Vinodolski
Şehir alanı
Povile
Poštanski broj
51250
İzinler
İnşaat ruhsatı
evet
Ek Bilgi
Enerji verimliliği
Hazırlanmasında
Isıtma
Merkezi ısıtma
evet
Park
Otopark sayisi
1
Tanım
Ek bilgi
POVILE-LUKSUZAN DVOETAŽNI STAN S PRIPADAJUĆIM DVORIŠTEM, 2S+DB OD 108 m2 NETO! Sasoji se od prizemlja u kome su smješteni prostrani dnevni dio otvorenog tipa s kuhinjom, blagovaonom i boravkom s izlazom na terasu i dalje na okućnicu, kupaonice i ulaznog hodnika. Stepeništem je povezan s katom gdje se nalaze dvije spavaće sobe, kupaonica i balkon s kojeg se pruža otvoren pogled. Kvadratura unutarnjeg prostora iznosi m2. Vanjski pripadci stana su terase od 9 i 16 m2, ljetna kuhinja od 9 m2, dvorište od 170 m2 i dva parkirna mjesta. Ovaj moderan objekt kvalitetno je građen od provjerenog investitora i biti će opremljen podnim grijanjem u kupaonicama, klimama u sobama, termo fasadom i dr. Moguć je dogovor s investitorom oko ispunjenja kupčevih zahtijeva oko uređenja. Predviđeni rok za završetak radova je proljeće . Cijenjeni klijenti, razgled nekretnine moguć je isključivo uz potpisani posrednički ugovor koji je temelj za daljnju suradnju, kao i za naplatu provizije, a sve sukladno Zakonu o posredovanju u prometu nekretnina. Agencija 'Real nekretnine' kao ovlašteni posrednik u prometu nekretninama, za uslugu posredovanja u trenutku sklapanja predugovora ili ugovora: - kupnji, naplaćuje posredničku naknadu u iznosu od 3 % + PDV od UGOVORENE KUPOPRODAJNE CIJENE - najmu naplaćuje jednu ugovorenu mjesečnu najamninu. Minimalna agencijska provizija iznosi € +PDV, za sve iznose manje od €, u kunskoj protuvrijednosti. ID KOD AGENCIJE:
Ek iletişim bilgileri
Reference Number
744406
Agency ref id
11362
İrtibat telefonu
+XXX (XX) XXX-XX

Emlakçı detalji

Satıcı Resmi
Real nekretnine
Emlakçı od 15.12.2015
Tvrtka REAL nekretnine d.o.o., ovlaštena agencija za posredovanje u prometu nekretninama sa sjedištem u Rijeci, Verdieva 5, i uredima u Šibeniku, Fra Jerolima Milete 13 i Puli ,Istarska 18 s timom provjerenih agenata posrednika, nastojat će prvenstveno zadovoljiti Vaše interese.

Do realizacije i ostvarenja željenog, dovest ćemo Vas bez stresa, nervoze, uz maksimalnu sigurnost, a ukoliko nam ukažete povjerenje radi kupnje ili prodaje, eventualno najma te zakupa, potrudit ćemo se zaslužiti Vašu preporuku kao najbolju reklamu.

Rad, predanost, upornost, profesionalnost i poznavanje tržišta, argumenti su kojima raspolažemo.
Danas je vrijeme novac, nastojat ćemo ga uštedjeti za Vas.

Plaćanje posredničke naknade- sa smiješkom na licu. Sve naprijed navedeno uz kvalificiranu pravnu pomoć i savjete.

Dobar odabir! Kroz naše web stranice nastojimo se približiti svim klijentima korisnicima naših usluga, i onima koji će to tek postati.

Zadovoljan klijent je naša obveza.
Kişisel Ayrıntılar
Firma Adı
Real nekretnine
Ülke
Croatia
Region
Primorsko-goranska županija
City
Rijeka
City area
Centar
Posta Kodu
51000
Adres
VERDIEVA 5
Reg No.
1221
E-posta
Proširi Mapu